Updates

Restorant Niku eshte cilesuar nje nga restorantet me te mire ne Fier, duke u bazuar ne reviews qe kane lene klientet. Ky eshte restoranti i pare ne Fier i cili ofron nje shumellojshmeri gatimesh me produkte deti dhe tradicionale. Restorant Niku ofron nje ambjent te kendeshem dhe te rehatshme me ...

Read More
Learn more

Restorant Niku ne Fier eshte vendi ideal per drekat dhe darkat familjare, shoqerore apo kolektive. Ketu do te gjeni nje ambjent te rehatshem, mikprites dhe sherbim cilesor. Prenotoni dhe ju ditlindjen tuaj apo festa te ndryshme familjare dhe shoqerore.
Prenotoni ne nr. +355696337993.

Restorant Niku ne Fier Vendi ideal per te kaluar nje dreke apo darke me familjen dhe miqte tuaj me nje #gatim perfekt me produkte bio. Adresa: Rr: Brigada e XI Sulmuese, ngjitur me Drejtorine e Tatimeve #Fier. Per rezervime kontaktoni +355696337993 #seafood #eathealthy #enjoy


Testimonials

a year ago
Very good quality food, nice ambient and competent personel.
- Eva P
a year ago
Evriting is so delicius and very kind waiters
Zarja
2 years ago
You can find yourself and enjoy the perfect service and excellent cooking. 👌👌👌
- eugin z

Restorant Niku

Restorant Niku eshte nje restorant ne fier i cili ofron nje ambjent, komod dhe te rehatshem. Restorant Niku ne fier me kuzhine te pasur me gatime peshku dhe tradicionale ofron cilesine dhe shijen e ushqimit.

Contact Us

Contact

Call now
  • 069 633 7993

Address

Get directions
9301
Rruga Brigada IX Sulmuese
Fier
Albania

Business Hours

Mon:12:00 – 11:00 PM
Tue:12:00 – 11:00 PM
Wed:12:00 – 11:00 PM
Thu:12:00 – 11:00 PM
Fri:12:00 – 11:00 PM
Sat:12:00 – 11:00 PM
Sun:12:00 – 11:00 PM
Contact Us
Message sent. We'll get back to you soon.